Team

Services

Dennis de Zwart

Dennis de Zwart

Service adviseur

0180 - 63 93 60
werkplaats@leeuwentrucks.nl

Mijndert Pon

Mijndert Pon

Hoofd werkplaats

0180 - 63 93 56
mpon@leeuwentrucks.nl

Sander Boer

Sander Boer

Voorman lichte bedrijfswagens

0180 - 63 93 77
vans@leeuwentrucks.nl

Henjo Burger

Henjo Burger

Service Manager

06 - 20 70 78 46
burger@leeuwentrucks.nl

Piet Bezuijen

Piet Bezuijen

Leermeester MAN

Rob Romein

Rob Romein

Garantie manager

06- 46 70 78 71
romein@leeuwentrucks.nl

Michiel Reijns

Michiel Reijns

Leermeester


Onderdelen & accessoires

Rein Uuldriks

Rein Uuldriks

Onderdelenverkoop

0180 - 63 93 34
uuldriks@leeuwentrucks.nl

Marco de Koning

Marco de Koning

Hoofd Onderdelenverkoop

0180 - 63 93 35
dekoning@leeuwentrucks.nl

Alexander Willems

Alexander Willems

Onderdelenverkoop

0180 - 63 93 61
willems@leeuwentrucks.nl


Verkoop

Jan Talmon

Jan Talmon

Commercieel manager MAN Trucks

06 - 55 89 81 05
talmon@leeuwentrucks.nl

Wim Pijper

Wim Pijper

Commercieel manager MAN Vans

06 - 51 48 77 61
pijper@leeuwentrucks.nl

Arjan Bron

Arjan Bron

Commercieel manager MAN Trucks & gebruikte voertuigen

06 - 40 50 03 85
bron@leeuwentrucks.nl


Afleverwerkplaats

Jan Springer

Jan Springer

Hoofd afleverwerkplaats

0180 - 63 93 25
springer@leeuwentrucks.nl


Oliehandel

Maurice den Boef

Maurice den Boef

Commercieel manager Oliehandel en Truckwash

06 - 53 88 82 49
mdenboef@leeuwentrucks.nl


Directie

Pieter van Leeuwen

Pieter van Leeuwen

Algemeen Directeur

0180 - 63 93 00
pvanleeuwen@leeuwentrucks.nl

Services

Rob Richelle

Rob Richelle

Service adviseur

010 - 74 10 600
rotterdam@leeuwentrucks.nl

Arco Straver

Arco Straver

Hoofd Werkplaats

010 - 74 10 600
straver@leeuwentrucks.nl

Arnoud Bonte

Arnoud Bonte

Voorman/leermeester

010 - 74 10 600
rotterdam@leeuwentrucks.nl

Henjo Burger

Henjo Burger

Service Manager

06 - 20 70 78 46
burger@leeuwentrucks.nl

Rob Romein

Rob Romein

Garantie manager

06- 46 70 78 71
romein@leeuwentrucks.nl


Onderdelen & accessoires

Dirk Jan Honkoop

Dirk Jan Honkoop

Onderdelen verkoop

010 - 74 10 600
magazijn-rotterdam@leeuwentrucks.nl


Verkoop

David Gaillard

David Gaillard

Salesmanager MAN Vans

06 - 12 73 52 95
gaillard@leeuwentrucks.nl

Michel Schroots

Michel Schroots

Commercieel manager MAN Trucks

06 - 36 15 27 65
schroots@leeuwentrucks.nl

Amarantha Bakker

Amarantha Bakker

Commercieel manager MAN Vans

06 - 18 07 73 59
bakker@leeuwentrucks.nl


Oliehandel

Maurice den Boef

Maurice den Boef

Commercieel manager Oliehandel en Truckwash

06 - 53 88 82 49
mdenboef@leeuwentrucks.nl


Directie

Pieter van Leeuwen

Pieter van Leeuwen

Algemeen Directeur

0180 - 63 93 00
pvanleeuwen@leeuwentrucks.nl

Services

Jordin Christiaanse

Jordin Christiaanse

Service adviseur

0174 - 52 63 55
werkplaats-maasdijk@leeuwentrucks.nl

Marco Rijkens

Marco Rijkens

Hoofd werkplaats

0174 – 526 348
rijkens@leeuwentrucks.nl

Henjo Burger

Henjo Burger

Service Manager

06 - 20 70 78 46
burger@leeuwentrucks.nl

Rob Romein

Rob Romein

Garantie manager

06- 46 70 78 71
romein@leeuwentrucks.nl

Gerard Holtkamp

Gerard Holtkamp

Leermeester


Onderdelen & accessoires

Jordin Christiaanse

Jordin Christiaanse

Onderdelen verkoop

0174 - 52 63 55
magazijn@leeuwentrucks.nl


Verkoop

Erjon Mulder

Erjon Mulder

Commercieel manager MAN Trucks

06 - 46 70 81 76
mulder@leeuwentrucks.nl

Mark Reedijk

Mark Reedijk

Commercieel manager MAN Vans

06 - 30 04 26 96
reedijk@leeuwentrucks.nl


Oliehandel

Maurice den Boef

Maurice den Boef

Commercieel manager Oliehandel en Truckwash

06 - 53 88 82 49
mdenboef@leeuwentrucks.nl


Directie

Pieter van Leeuwen

Pieter van Leeuwen

Algemeen Directeur

0180 - 63 93 00
pvanleeuwen@leeuwentrucks.nl