Team

Services

Henjo Burger

Henjo Burger

Service Manager

06 - 20 70 78 46
burger@leeuwentrucks.nl

Rob Romein

Rob Romein

Garantie manager

0174 - 52 63 35
romein@leeuwentrucks.nl

Marco Rijkens

Marco Rijkens

Hoofd werkplaats

0174 – 526 248
rijkens@leeuwentrucks.nl

Gerard Holtkamp

Gerard Holtkamp

Voorman/leermeester

werkplaats-maasdijk@leeuwentrucks.nl

Jordin Christiaanse

Jordin Christiaanse

Service adviseur

0174-526333
werkplaats-maasdijk@leeuwentrucks.nl


Onderdelen & accessoires

Alexander Willems

Alexander Willems

Onderdelenverkoop

0174 - 52 63 56
willems@leeuwentrucks.nl


Verkoop

Ton van der Eijk

Ton van der Eijk

Fleetsales MAN

06 - 53 44 03 48
vandereijk@leeuwentrucks.nl

Maurice den Boef

Maurice den Boef

Acquisitie & UsedCenter

06 - 53 88 82 49
mdenboef@leeuwentrucks.nl

Cees Hoogland

Cees Hoogland

Afleverinstructeur

0180 - 63 93 27
hoogland@leeuwentrucks.nl

Erjon Mulder

Erjon Mulder

Commercieel manager MAN Trucks

06 - 46 70 81 76
mulder@leeuwentrucks.nl

Romy Sprengelmeijer

Romy Sprengelmeijer

Digital Services

06-28980595
sprengelmeijer@leeuwentrucks.nl

Mark Reedijk

Mark Reedijk

Commercieel manager MAN Vans

06-30042696
reedijk@leeuwentrucks.nl


Oliehandel

Ronald Vervoort

Ronald Vervoort

Manager Oliehandel & Truckwash

06 - 51 39 41 33
vervoort@leeuwenolie.nl


Directie

Pieter van Leeuwen

Pieter van Leeuwen

Algemeen Directeur

0180 - 63 93 00
pvanleeuwen@leeuwentrucks.nl

Services

Henjo Burger

Henjo Burger

Service Manager

06 - 20 70 78 46
burger@leeuwentrucks.nl

Rien Nederlof

Rien Nederlof

Hoofd werkplaats

0180 - 63 93 56
nederlof@leeuwentrucks.nl

Reinder Uuldriks

Reinder Uuldriks

Voorman lichte bedrijfswagens

0180 - 63 93 77
vw@leeuwentrucks.nl

Bas de Man

Bas de Man

Service adviseur

0180 - 63 93 59
basdeman@leeuwentrucks.nl

Rob Romein

Rob Romein

Garantie manager

0174 - 52 63 35
romein@leeuwentrucks.nl

Otto Groeneveld

Otto Groeneveld

Voorman MAN Trucks

0180-639346
groeneveld@leeuwentrucks.nl

Piet Bezuijen

Piet Bezuijen

Leermeester MAN

Michiel Reijns

Michiel Reijns

Leermeester

Dennis de Zwart

Dennis de Zwart

Service adviseur

0180-639360
werkplaats@leeuwentrucks.nl


Onderdelen & accessoires

John Wiegerinck

John Wiegerinck

Parts Manager

0180 - 63 93 16
wiegerinck@leeuwentrucks.nl

Marco de Koning

Marco de Koning

Hoofd Onderdelenverkoop

0180 - 63 93 35
dekoning@leeuwentrucks.nl

Martin van der Vaart

Martin van der Vaart

Onderdelenverkoop

0180 - 63 93 34
vandervaart@leeuwentrucks.nl

John Kruit

John Kruit

Onderdelenverkoop

0180-639319
kruit@leeuwentrucks.nl


Verkoop

Jan Talmon

Jan Talmon

Commercieel manager MAN Trucks

06 - 55 89 81 05
talmon@leeuwentrucks.nl

Wim Pijper

Wim Pijper

Commercieel manager MAN Vans

06 - 51 48 77 61
pijper@leeuwentrucks.nl

Ton van der Eijk

Ton van der Eijk

Fleetsales MAN

06 - 53 44 03 48
vandereijk@leeuwentrucks.nl

Maurice den Boef

Maurice den Boef

Acquisitie & UsedCenter

06 - 53 88 82 49
mdenboef@leeuwentrucks.nl

Cees Hoogland

Cees Hoogland

Afleverinstructeur

0180 - 63 93 27
hoogland@leeuwentrucks.nl

Romy Sprengelmeijer

Romy Sprengelmeijer

Digital Services

06-28980595
sprengelmeijer@leeuwentrucks.nl


Afleverwerkplaats

Jan Springer

Jan Springer

Hoofd afleverwerkplaats

0180 - 63 93 325
springer@leeuwentrucks.nl


Oliehandel

Ronald Vervoort

Ronald Vervoort

Manager Oliehandel & Truckwash

06 - 51 39 41 33
vervoort@leeuwenolie.nl


Directie

Pieter van Leeuwen

Pieter van Leeuwen

Algemeen Directeur

0180 - 63 93 00
pvanleeuwen@leeuwentrucks.nl

Services

Henjo Burger

Henjo Burger

Service Manager

06 - 20 70 78 46
burger@leeuwentrucks.nl

Rob Romein

Rob Romein

Garantie manager

0174 - 52 63 35
romein@leeuwentrucks.nl

Rob Richelle

Rob Richelle

Service adviseur

010 - 74 10 600
rotterdam@leeuwentrucks.nl

Bastiaan Vlot

Bastiaan Vlot

Hoofd werkplaats

010 - 74 10 406
vlot@leeuwentrucks.nl

Arjan Nederlof

Arjan Nederlof

Voorman/leermeester

Rotterdam@leeuwentrucks.nl


Onderdelen & accessoires

Roel de Ruiter

Roel de Ruiter

Onderdelen verkoop

010-7410600
ruiter@leeuwentrucks.nl


Verkoop

Ton van der Eijk

Ton van der Eijk

Fleetsales MAN

06 - 53 44 03 48
vandereijk@leeuwentrucks.nl

Maurice den Boef

Maurice den Boef

Acquisitie & UsedCenter

06 - 53 88 82 49
mdenboef@leeuwentrucks.nl

Cees Hoogland

Cees Hoogland

Afleverinstructeur

0180 - 63 93 27
hoogland@leeuwentrucks.nl

David Gaillard

David Gaillard

Salesmanager MAN Vans

06 - 12 73 52 95
gaillard@leeuwentrucks.nl

Arjon van As

Arjon van As

Commercieel manager MAN Trucks

06 - 51 55 83 76
vanas@leeuwentrucks.nl

Romy Sprengelmeijer

Romy Sprengelmeijer

Digital Services

06-28980595
sprengelmeijer@leeuwentrucks.nl


Oliehandel

Ronald Vervoort

Ronald Vervoort

Manager Oliehandel & Truckwash

06 - 51 39 41 33
vervoort@leeuwenolie.nl


Directie

Pieter van Leeuwen

Pieter van Leeuwen

Algemeen Directeur

0180 - 63 93 00
pvanleeuwen@leeuwentrucks.nl